Program Wizytacji Kanonicznej w Parafii Matki Bożej Anielskiej w Lipsku

Program Wizytacji Kanonicznej w Parafii Matki Bożej Anielskiej w Lipsku przez J. E. Księdza Biskupa Jerzego Mazura Biskupa Ełckiego dnia 27 maja 2018 r.

Godz. 7.30 - uroczysty różaniec w intencji Ks. Biskupa – Wizytatora.

Godz. 8.00 - Przywitanie J. E. Ks. Biskupa Jerzego Mazura Biskupa Ełckiego, przekazanie kluczy w drzwiach kościoła,  ingres.

- Powitanie Księdza Biskupa przez Przedstawicieli Parafii.

- Sprawozdanie Ks. Proboszcza.

Msza Święta pod przewodnictwem J. E. Księdza Biskupa Jerzego Mazura Pasterza Diecezji Ełckiej.

Po Mszy Świętej spotkanie ze Wspólnotami istniejącymi przy Parafii – Apostolat Margaretka, Koła Żywego Różańca, Róże Matek modlących się za dzieci, Odnowa w Duchu Świętym, Nieustanna Nowenna do Ducha Świętego Uczniów Chrystusa, Rodziny Najświętszego Serca Jezusowego, Akcja Katolicka, Róża Różańcowa modląca się każdego drugiego dnia miesiąca za niewierzących, o nawrócenia i wzrost pobożności w parafii.

Godz - 10.00 - Msza Święta – przewodniczy i słowo Boże wygłosi Ks. Wikariusz.

- Powitanie Księdza Biskupa przez Przedstawicieli Chóru Parafialnego, Scholi    i Zespołu Regionalnego „Lipsk”.

Po Mszy Świętej spotkanie z Chórem Parafialnym, Scholą i Zespołem Regionalnym.

Godz. 12.00 Msza Święta, której przewodniczy J. E. Ksiądz Biskup Jerzy Mazur Biskup Ełcki.

- Powitanie Księdza Biskupa przez młodzież i rodziców.

- Bierzmowanie.

- Podziękowanie za udzielenie Sakramentu Bierzmowania  przez Przedstawicieli Młodzieży i Rodziców Młodzieży, która przyjęła Sakrament.

Godz. 15.00- Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Spotkanie z Parafialną Radą Duszpasterską, Parafialną Radą Ekonomiczną, Katechetami, Parafialnym Zespołem Caritas, Szkolnym Kołem Caritas, Nadzwyczajnymi Szafarzami Komunii Świętej.

Godz. 17.00 - Msza Święta na zakończenie Wizytacji Kanonicznej – przewodniczy i słowo Boże wygłosi Ks. Proboszcz.

- Podziękowanie Księdza Proboszcza i Przedstawicieli Parafii za Wizytę Księdza Biskupa w Parafii.

- Na zakończenie Słowo Pasterskie Pasterza Diecezji J.E. Ks. Biskupa Jerzego Mazura.

Po Mszy Świętej - wspólne spotkanie dla kapłanów z dekanatu.