Zmiana treści zapytania ofertowego

W związku z zauważoną z Zaproszeniu do składania ofert z dnia 02.04.2024 r. na realizację zadania pn. "Remont wież i fasady zabytkowego kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Anielskiej w Lipsku" omyłką polegającą na nieujęciu w zakresie prac renowacji drzwi zewnętrznych, Zamawiający załącza właściwy projekt techniczny architektoniczno - konstrukcyjny oraz przedmiar robót.

Remont kościoła - składanie ofert

W związku z dotacją otrzymaną na realizację zadania pn. "Remont wież i fasady zabytkowego kościoła parafialnego pw. Matki Bożej Anielskiej w Lipsku" zapraszamy do złożenia ofert na realizację powyższego zadania

40 - godzinne nabożeństwo

Zapraszamy mieszkańców z terenu parafii do Adoracji w czasie 40-godzinnego nabożeństwa: 16 - 17 - 18 stycznia 2024 r. (wtorek, środa, czwartek)

Dotacja z budżetu województwa

Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Anielskiej w Lipsku otrzymała dofinansowanie w kwocie 20 000,00 zł  na remont konstrukcji więźby dachowej wraz z impregnacją zabytkowego kościoła parafialnego.

„List do Pana Boga”

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w szczególnym akcie zawierzenia i oddania siebie, rodziny, bądź bliskich Panu Bogu. Wykonywana jest monstrancja, która przedstawia postacie Matki Najświętszej  i św. Józefa skupione wokół Chrystusa Eucharystycznego. Postać Maryi zostanie wykuta w srebrze, natomiast św. Józef będzie wykonany z przeźroczystego kryształu.