Nabożeństwa

• Drugi dzień miesiąca – RÓŻANIEC za niewierzących, o nawrócenia i wzrost pobożności w naszej parafii. I część o godz.17.30, pozostałe- po Mszy Świętej.
  • I piątek i I sobota miesiąca – nabożeństwa po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu - we czwartek przed I piątkiem miesiąca po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 21.00.
  • W każdą środę – nabożeństwo u stóp Matki Bożej Bazylianki. Od godz. 17.30 – różaniec, a o godz. 18.00 – Msza Święta w kaplicy Matki Bożej Bazylianki.
  • W drugą sobotę miesiąca - Msza Święta o godz. 18.00 o kanonizację Marianny Biernackiej, o świętość rodzin i uzdrowienie relacji rodzinnych, małżeńskich, sąsiedzkich.
  • W trzeci poniedziałek miesiąca - Msza Święta wotywna o Duchu Świętym o godz. 19.00.
  • Modlitwa pacierzowa - przed Mszami Świętymi niedzielnymi o godz. 10.00 i 17.00.
  • Godzinki - przed Mszą Świętą niedzielną o godz. 8.00.
  • Wypominki - w niedzielę przed Mszą Świętą o godz. 12.00.
  • Nabożeństwo różańcowe – październik po Mszy Świętej o 18.00.
  • Nabożeństwo majowe – maj po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  • Nabożeństwo czerwcowe – czerwiec po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  • Droga Krzyżowa – w piątki Wielkiego Postu o godz. 17.00.
  • Roraty – Adwent o godz. 6.30.
  • Gorzkie Żale – w niedziele Wielkiego Postu po Mszy Świętej o godz. 10.00.