Ułatwienia dostępu

Matka Boża Bazylianka
SANKTUARIUM MARYJNE

List z Tanzanii

Kochani parafianie, przyjaciele misji i ludzie dobrej woli.

Z całego serca pragnę podziękować w imieniu swoim, ks. Krzysztofa, Pani Pendo (Przedszkolanka), a w sposób szczególny w imieniu wszystkich przedszkolaków za przekazanie daru pieniężnego na rzecz naszego przyparafialnego przedszkola.

Zebrane środki pozwolą nam na odnowienie ścian wewnętrznych, wymianę okien z montażem siatek, a także wykonanie kolorowego muralu dookoła budynku. Ponadto pragniemy odświeżyć wnętrze świetlicy, w której dzieci i parafiane będę mieli spotkania. Rozpoczęcie prac pragniemy rozpocząć w drugiej połowie roku, gdyż teraz mamy porę deszczową, która uniemożliwia pracę malarskie na zewnątrz. Jak tylko będzie taka możliwość to przekażę zdjęcia z postępu prac, a przede wszystkim słowa od przedszkolaków. Jesteście bliscy w naszych modlitwach. Pozdrawiam serdecznie zza równika, wspominając chwile modlitwy i spotkań w Waszej Świątyni. Szczęść Boże!

 

Ks. Arkadiusz Dardziński, par. św. Jana Pawła II, Sunya, Tanzania.

Parafia Matki Bożej Anielskiej w Lipsku

Search