Ułatwienia dostępu

Matka Boża Bazylianka
SANKTUARIUM MARYJNE

Dotacja z budżetu województwa

Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Anielskiej w Lipsku otrzymała dofinansowanie w kwocie 20 000,00 zł  na remont konstrukcji więźby dachowej wraz z impregnacją zabytkowego kościoła parafialnego.

„List do Pana Boga”

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w szczególnym akcie zawierzenia i oddania siebie, rodziny, bądź bliskich Panu Bogu. Wykonywana jest monstrancja, która przedstawia postacie Matki Najświętszej  i św. Józefa skupione wokół Chrystusa Eucharystycznego. Postać Maryi zostanie wykuta w srebrze, natomiast św. Józef będzie wykonany z przeźroczystego kryształu.

Diecezjalne Spotkanie Teściowych, Matek, Synowych i Kół Gospodyń Wiejskich Diecezji Ełckiej

Zapraszamy na doroczne Diecezjalne Spotkanie Teściowych, Matek, Synowych i Kół Gospodyń Wiejskich Diecezji Ełckiej, które odbędzie się 8 lipca, w sanktuarium Matki Bożej Bazylianki w Lipsku nad Biebrzą, skąd pochodzi szczególna teściowa – bł. Marianna Biernacka.

Podlaskie Kino Plenerowe w Lipsku

W imieniu Parafii Matki Bożej Anielskiej w Lipsku, Marszałka Województwa Podlaskiego Pana Artura Kosickiego oraz Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszamy na Podlaskie Kino Plenerowe, które odbędzie się w Lipsku, ul. Kościelna 28 (plac za plebanią), 8 lipca 2023 r., o godz. 15.30.

Remont konstrukcji więźby dachowej wraz z impregnacją

Samorząd Województwa Podlaskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą "Konkurs wniosków zna zadania z zakresu ochrony zabytków"...

Parafia Matki Bożej Anielskiej w Lipsku

Search