Ułatwienia dostępu

Matka Boża Bazylianka
SANKTUARIUM MARYJNE

Droga Krzyżowa

W piątek, 5 kwietnia Drogę Krzyżową poprowadzili w naszym kościele harcerze 6. LDHSG „Żubry”. Bycie harcerzem to niełatwe zadanie – wymagające prawo harcerskie, służba, ciągła praca nad sobą, radzenie sobie w wielu sytuacjach, które przydają się w życiu codziennym.

Bycie katolikiem to też niełatwe zadanie- prawo Boże, prawo kościelne, ciągłe zmagania z pokusami i praca nad sobą. Niewielu młodych ludzi umie się świetnie bawić bez używek, wielu ulega pokusom „łatwego życia”.

Dziękujemy instruktorom i harcerzom z 6. LDHSG "Żubry", że poprowadzili nas 14 stacjami męki Jezusa i przypomnieli, że krzyż bez Jezusa to tylko znak hańby lub ozdoba, a z Jezusem to miłość i zwycięstwo.

 

 

Parafia Matki Bożej Anielskiej w Lipsku

Search